Av. Mutlu Manyas Wheatley

Uygulama Alanları

Sözleşme Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Deniz Hukuku

İletişim

81, Chancery Lane
London WC2A 1 DD
mutlu.manyas@manyasandpartners.com

Hukuk Büromuz Avukat Mutlu Manyas Wheatley tarafından kurulmuştur. Mutlu Manyas Wheatley, pek çok önemli projede aralarında İSO 500 ve IMKB 100 şirketlerinin de bulunduğu Türkiye’nin lider şirketlerine danışmanlık yaparak projelerin başarı ile sonuçlanmasına katkıda bulunmuştur.

Sözleşme Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku ve Deniz Hukuku alanında önemli tecrübeye sahip olan Mutlu Manyas Wheatley, yurt içi ve uluslararası sözleşmelerin düzenlenmesi, sözleşmelerden doğan uyuşmazlıklar ve ticari davalar konusunda uzmanlaşmıştır. Şirketlere ticari faaliyetleri ve yatırımları konusunda geniş kapsamlı danışmanlık hizmetleri vermektedir. Çalışmaları özellikle otomotiv sanayi, gemi inşa sanayi ve savunma sanayisinde yoğunlaşmıştır. Gemi inşaa sözleşmeleri, CKD/SKD/ DKD araç üretim sözleşmeleri, dağıtım sözleşmeleri, OEM tedarik sözleşmeleri, Savunma Sanayii Müsteşarlığı ihaleleri gibi gemi inşa, otomotiv ve savunma endüstrisindeki şirketlerin ana faaliyetlerini teşkil eden sözleşmelerin müzakerelerinde ve hazırlanmasında önemli tecrübelere sahiptir. Ortak girişim (joint venture), birleşme ve devralma, yatırım anlaşmalarının dahil olduğu ve şirketlerin hukuki mevzuat çerçevesinde ihtiyacı olan prosedürleri de içeren geniş kapsamlı danışmanlık hizmetleri vermektedir. Yurtdışı yatırımlar ve yabancı ortaklıklar konusunda tecrübe ve bilgisi şirketlerin büyümelerine destek olmaktadır.

Uluslararası uyuşmazlıkların çözümünde şirketlere değerli katkılar sunarak sorunların kısa sürede her iki taraf menfaatine çözülmesi konusunda büyük katkılar sunmaktadır. Uluslararası tecrübeleri, müzakere yeteneği, dil konusundaki hakimiyeti 20 yıla yaklaşan kariyerinde, müvekkillerinin en iyi sonuçlara en az masrafla ve en yüksek kazançla ulaşmasını sağlamaktadır.

Mutlu Manyas Wheatley anadil seviyesine İngilizce bilmektedir.

 


Bana Ulaşabilirsiniz

SİZİN İÇİN BURADAYIZ

İletişime Geçin

Online Danışmanlık

Manyas Hukuk Bürosu, ofiste hukuki danışmanlık hizmeti vermenin yanında başka ülke veya şehirde olan ya da vakit bulamadığı için hukuk büromuza gelemeyen kişiler için de online hukuki danışmanlık hizmetlerini internet üzerinden vermektedir. Özellikle Covid-19 sürecinde danışmanlık faaliyetlerini online olarak yürütmektedir.
Open chat
Sizin İçin Buradayız
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim? :)