Av. Alev Bayat

Uygulama Alanları

İş ve sosyal güvenlik hukuku, İcra ve iflas hukuku, Borçlar hukuku, Dava, tahkim ve uyuşmazlık çözümü, Marka ve patent hukuku, Ticaret hukuku, Taşınmaz hukuku

İletişim

Bağdat Caddesi No:464 Suadiye Kadıköy / İstanbul alev@manyasandpartners.com

Avukat Alev Bayat Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. İş ve sosyal güvenlik hukuku, icra ve iflas hukuku, borçlar hukuku, dava, tahkim ve uyuşmazlık çözümü, marka ve patent hukuku, ticaret hukuku, idari ve vergi, tüketici hukuku, taşınmaz hukuku alanında geniş bir deneyime sahiptir.

Uzun yıllara varan deneyimiyle, iş hukuku alanında gerek işverenlere gerekse çalışanlara verdiği hukuki destek ile önemli bir saygınlığa sahiptir. İş hukukunun her alanında hizmet vermekte, personel işlemleri ve şirketlerin insan kaynakları stratejilerinin belirlenmesi konusunda danışmanlık vermektedir.

Ayrıca işverenlere ve üst düzey yöneticilere iş akdinin veya ortaklığının başlangıcı ve sona ermesi konusunda danışmanlık vermektedir.

Arabuluculuk Daire Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu Arabuluculuk sınavlarından da başarılı olarak Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı’na bağlı arabulucu ünvanına hak kazanmıştır.

Manyas&Partners Hukuk Bürosu bünyesinde İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında çalışmalarını sürdürmekte, aynı zamanda şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir.

 


Bana Ulaşabilirsiniz

SİZİN İÇİN BURADAYIZ

İletişime Geçin
Open chat
Sizin İçin Buradayız
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim? :)