HAKKIMIZDA

2000 yılında kurulan hukuk büromuz her türlü ticari faaliyete ve aynı zamanda bireylerin hukuki sorunlarına ilişkin olarak ulusal ve uluslararası hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir. Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında yer alan müvekkil şirketlerimize destek olduğumuz gibi, aynı zamanda küçük ve orta ölçekli işletmelere ve bireylere de aynı kalite ve duyarlılıkla hizmet vermekteyiz.

Profesyonel çalışmayı samimiyet ve ulaşılabilir olmakla birleştirmiş olmaktan gurur duymaktayız.

Ekibimiz sektörlere göre organize olarak müvekkillerimizin ihtiyaçlarına gerektiği gibi ve geniş bir ticari bir bakış açısı ile çözüm üretmektedir. Müvekkillerimiz, otomotiv sanayi, savunma sanayi, gemi inşaa sanayi, demir çelik, sigorta, gayrimenkul, inşaat ve marinacilik alanlarında uzman avukatlar ile kendi faaliyet alanlarına ve piyasalarına uygun yaklaşımlarla en iyi desteği almaktadır. Ayrıca  bankacılık ve finans alanında  Türkiye'de ve yurtdışında müvekkillerimizle önemli çalışmalara katkı sağlamaktayız. 


Her bir müvekkilimizle yakın ilişki içinde bulunmanın ve onların hedeflerini anlamanın başarıya ulaşmak için gerekli olduğuna inanıyoruz.

İstanbul'un en güzel ve saygın lokasyonlarından Bağdat Caddesi 'nde kurulu olan büromuz tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Londra ofisimiz İngiltere ve tüm Avrupa'da her türlü hukuki alanda müvekkillerimize yerinde destek olmaktadır. 

Bireysel müvekkillerimize özellikle boşanma, kentsel dönüşüm, kat karşılığı inşaat, trafik kazası, güvence hesabı, çarpıp kaçma, güvence sigorta fonu, değer kaybı, kıdem tazminatı, fazla mesai, tazminat ve iş kazası konularında en iyi sonuçları alacak şekilde destek olmaktayız.

Müvekkillerimizin hedeflerine ulaşabilmesi için ticari bakış açısı ile hukuki uzmanlığı birleştirerek yaratıcı ve pratik çözümler öneriyoruz.

Büromuzun avukatlarından herhangi biri ile çalıştığınızda, tüm büronun bilgi ve deneyimini kapsayan ve hukuki olduğu kadar ticari mantıkla da örtüşen bir hizmet alacağınızı temin ederiz.

Hedeflerinize ulaşabilmek için
ticari bakış açısı ile hukuki uzmanlığı
birleştirerek yaratıcı ve pratik
çözümler öneriyoruz.
İLETİŞİM